ODRŽANA JE ZAVRŠNICA KUP-a HRVATSKE U ATLETICI ZA KADETE I KADETKINJE, SENIORE I SENIORKE

Ivana Zeljko, Marija Beljani Jurica Kovačić osvojili treća mjesta

Ivane Zeljko u disciplini 400 m pr. osvojila je 3. mjesto s osobnim rekordom 1:09.04. na 100 m pr. 4. mjesto u vremenu 16,43 i u skoku u vis s preskočenih 160 cm zauzela 7. mjesto

Proteklog vikenda održana je završnica KUP-a Hrvatske u atletici za kadete i kadetkinje, seniore i seniorke. U Osijeku u gradskom vrtu natjecali su kadeti i kadetkinje 252 natjecatelja iz 29 atletskih klubova. Samo natjecanje bilo je više nego motivirajuće, jer prva dva mjesta u svakoj disciplini bio je ulaz u državnu kadetsku reprezentaciju Hrvatske.

Marija Beljan i Jurica Kovačić od velike želje i pritiska nisu uspjeli izboriti državnu reprezentaciju. Marija Beljan u disciplini 300 m pr. u samom finišu izgubila drugo mjesto, kao treća ušla u cilj. Jurica Kovačić i ako je bio favorit na 100 m pr. da uđe u reprezentaciju nije uspio ostvariti svoju želju. Svako iskustvo s velikih natjecanja je dragocjeno i velika škola za buduća natjecanja. 100 m pr. Marija Beljan osvojila 5. mj. Dora Dent na 300 m zauzela 7. mjesto a štafeta kadetkinja  4 x 100 m 7. mj. AK Bjelovar trčale su u sastavu: Marija Perič, Nina Draclin, Marija Beljan i Dora Dent.

300 m pr. 6. mj. Jurica Kovačić, 9. mj. Stjepan Pokos. štafeta 4 x 100 m  9. mj. AK Bjelovar trčali su u sastavu: Stjepan Pokos, Jan Murić, Dominik Poljak, i Jurica Kovačić.

U sveukupnom poretku od 29 atletskih klubova  AK Bjelovar zauzeo je 12. mjesto

U Zagrebu na sportskim terenima Mladosti održana je završnica KUP-a za seniore i seniorke. Uspješan nastup Ivane Zeljko u disciplini 400 m pr. osvojila je 3. mjesto s osobnim rekordom 1:09.04. na 100 m pr. 4. mjesto u vremenu 16,43 i u skoku u vis s preskočenih 160 cm zauzela 7. mjesto. U poretku kod seniorki 8. mj. AK Bjelovar.

Ažurirano ( Utorak, 22 Rujan 2015 19:04 )