OSMINA FINALA KUPA NOGOMETNOG SAVEZA HRVATSKE

Mladost izgubila od Dinama, ali dobila od Mamića 300.000 kuna

Uzbudljivu utakmicu prepunu događanja pratio je uz osiguranje i velik broj gledatelja. Navijači Mladosti domaćoj su momčadi pružali podršku tokom cijele utakmice.

NK Mladost iz Ždralova je u utorak 27. listopada ugostila GNK Dinamo iz Zagreba nakon 20 godina. Utakmica 1/8 finala kupa Nogometnog saveza Hrvatske odigrana je rezultatom 3:1 za Dinamo. Domaćini su poveli u prvom poluvremenu golom Starčevića i na odmor otišli s prednošću nakon taktički dobro razrađene igre. Dinamo se pak u drugo poluvrijeme vratio sabraniji, što je rezultiralo s tri gola do kraja utakmice.

Utakmicu je sa tribina pratio i Zdravko Mamić, koji je prije početka utakmice od uprave NK Mladosti primio i simboličan poklon zahvale za dosadašnju suradnju. Mamić se zahvalio i pred svim okupljenima obećao kako će se njegova podrška i nastaviti, i to u vidu 300.000 kuna za školu nogometa u Ždralovima.

Ažurirano ( Utorak, 27 Listopad 2015 20:06 )