NA DVORANSKOM PRVENSTVU HRVATSKE ODRŽANOM U RIJECI

Ivana Zeljko brončana

Ivana je osvojila brončanu medalju u skoku u vis i sa preskočenih 160 cm. osvojila 3. mjesto. Nastupila je i na 60 m prepone, ali zbog lošeg ulaska u prvu preponu, nije uspjela ući u finale, zauzela je 9. mjesto u vremenu 9,98.

RIJEKA Ivana Zeljko imala je dobar nastup na dvoranskom prvenstvu Hrvatske održanom u Rijeci za mlađe seniore i seniorke. Ivana je osvojila brončanu medalju u skoku u vis i sa preskočenih 160 cm. osvojila 3. mjesto. Nastupila je i na 60 m prepone, ali zbog lošeg ulaska u prvu preponu, nije uspjela ući u finale, zauzela je 9. mjesto u vremenu 9,98. Na ovogodišnjem prvenstvu nastupilo je 104 atletičara i atletičarki iz 14 atletskih klubova.

Goran Klasić po prvi puta natjecao se na državnom prvenstvu u disciplini 60 m zauzeo je 19. mjesto u vremenu 7,56. Pomanjkanje iskustva sa velikih natjecanja, imao je utjecaj na Gordana, ali sigurno da će Gordan pokazati da je vrstan šprinter u nadolazećim natjecanjima.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 08 Veljača 2016 14:04 )