Mladi bjelovarski tekvandoaš Jan malogorski prvi na Feniks openu

Broncu su osvojili: Davor Mlinac, Sara Punčec i Ema Bugarinović

ZAGREB Najmlađi borci teaekwondo kluba OMEGA, 19. ožujka, nastupili su na Feniks openu u Zagrebu. Na turniru se borilo 550 natjecatelja i u takvoj konkurenciji OMEGA se vratila sa 1 zlatom i 3 bronce. Jan Malogorski je pobijedio 2 borbe i osvojio zlatnu medalju. Jan nas je osvojio svojom pozitivnom energijom i pravilom da uvijek nasmijan mora ući u borbu.

Broncu su osvojili: Davor Mlinac, Sara Punčec i Ema Bugarinović.

Davor se borio u najbrojnijoj kategoriji sa čak 30 natjecatelja. Do bronce mu je trebalo 3 pobijede koje je odradio vrhunski. U polufinalu manjak koncentracije odnosi mu finale.

Sara je prvu borbu odradila rutinski no polufinale zbog ozljede nije mogla dati sve od sebe i gubi borbu.

Emi je ovo bilo drugo natjecanje i osvajanje bronce za nju će biti veliki poticaj za dalje.

Na turniru su još nastupili Bruno Grđan koji je pobijedio 2 borbe no ostao bez medalje, Karolina Kiš, Ela Jelić, Bruno Raveščak i Ena Daskijević.

Slijedi nam još seniorsko prvenstvo Hrvatske gdje nastupaju Ana Piragić i Matija Plesec.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 21 Ožujak 2016 12:22 )