ODRŽAN PRVI KRUG ZAGREBAČKE BADMINTON LIGE

Bjelovarčani osvojili dva druga i jedno treće mjesto

U najbrojnijoj konkurenciji dječaka 7. – 8. razred nastupilo je devet natjecatelja, a najbolje plasirani u jakoj konkurenciji bio je Karlo Pleskalt sa osvojenim 7. mjestom te Antonio Klemić koji je osvojio 8

ZAGREB Prvi krug Zagrebačke badminton lige, koji je okupio 24 natjecatelja među kojima su nastupila i pet polaznika UBK Bjelovar, održan je u subotu, 24. listopada, na zagrebačkom velesajmu u organizaciji  Zagrebačkog badminton saveza.

U konkurenciji dječaka 1. – 4. razreda u kojoj je nastupilo osam natjecatelja, debitant Fran Čanić u neizvjesnom finalu osvojio je izvrsno drugo mjesto.

Lucija Barišić u svom prvom nastupu u konkurenciji djevojčica 1. – 4. razreda osvojila je odlično 3. mjesto.

U najbrojnijoj konkurenciji dječaka 7. –  8. razred nastupilo je devet natjecatelja, a najbolje plasirani u jakoj konkurenciji bio je Karlo Pleskalt s osvojenim 7. mjestom te Antonio Klemić koji je osvojio 8. mjesto, dok je u konkurenciji djevojčica 7. – 8. razred Mihaela Mesarov osvojila izvrsno drugo mjesto.

Drugi krug Zagrebačke badminton lige održat će se u veljači, kada se očekuje i puno veći broj natjecatelja.

Ažurirano ( Srijeda, 28 Listopad 2015 09:09 )