STKI »SOKOL« BJELOVAR USPJEŠAN NASTUP NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U STOLNOM TENISU ZA OSOBE S INVALIDITETOM VINKOVCI 2016

Podkrajšek i Ivezić prvaci Hrvatske

Na prvenstvu je nastupilo i osam natjecatelja STKI »Sokol« iz Bjelovara koji su vrlo dobrim igrama osvojili ukupno četvrto mjesto u konkurenciji petnaest klubova iz cijele Hrvatske

VINKOVCI Hrvatski stolnoteniski savez osoba s invaliditetom uz suradnju Športskog savez invalida grada Vinkovaca i  STK »DOM« Vinkovci organizirali su u Vinkovcima od 1. do 3. travnja Državno prvenstvo u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom. Na prvenstvu je nastupilo i osam natjecatelja STKI »Sokol« iz Bjelovara koji su vrlo dobrim igrama osvojili ukupno četvrto mjesto u konkurenciji petnaest klubova iz cijele Hrvatske.

Pojedinačni plasmani:

• prvo mjesto je  osvojio, u kategoriji 8 (stojeći) Darko Podkrajšek,
  • prvo mjesto u kategoriji 3 (kolica) Vladimir Ivezić,
  • drugo mjesto u kategoriji 11 Valentino Đurđević,
  • drugo mjesto u kategoriji opća Paola Balder,
  • peto mjesto u općoj kategoriji Vlatko Kovačić.

Mladen Rajković, Ban Marinko i Nebojša Bogunović nisu uspjeli proći u grupnoj fazi natjecanja svaki u svojoj kategoriji.

Oduševili su Podkrajšek i Ivezić koji nisu imali poraza na turniru dok su Balder, Đurđević i Kovačić ispunili očekivanja.

Mladen Rajković propustio je veliku priliku da dođe do visokog plasmana izgubivši od Lazova tijesno sa 3:2 nakon što je imao veliko vodstvo u odlučujućem setu od 10:3.

No ukupno uzevši ekipno četvrto mjesto u Hrvatskoj je veliki uspjeh za bjelovarski klub.

Ukupno je nastupilo 142 igrača, a prvo mjesto ekipno osvojila je ekipa URIHO Zagreb na čelu sa najboljom igračicom Sandrom Paović.

Ažurirano ( Utorak, 05 Travanj 2016 21:25 )