II I III ŽNL BJELOVARSKO-BILOGORSKA – 8. KOLO

ILOVA U GOSTIMA PREGAZILA RADNIČKI 2:9

Nakon sedmog kola na vrhu tablice su: Mlinar i SKOK iz druge lige te Bršljanica i Korenovo iz treće lige

Ponedjeljak, 21 Listopad 2013 15:37 Štefan Brajković
Ispis

Prošli vikend odigrane su i utakmice osmog kola druge i treće Županijske nogometne lige. Nakon sedmog kola na vrhu tablice su: Mlinar i SKOK iz druge lige te Bršljanica i Korenovo iz treće lige.

Rezultate svih utakmica i detaljnu tablicu pogledajte ispod.

LISTA STRIJELACA II ŽNL SJEVER

Broj
golova

Strijelac

12

Stjepanović Dario (NAPREDAK)

11

Borovac Antonio (NAPREDAK), Lončar Hrvoje (SKOK)

7

Jozić Nikola (TOSK)

6

Kukal Mario (TOSK), Tatarović Danijel (METALPRODUKT)

5

Krajnović Saša (DAPCI), Matijević Romano (METALPRODUKT), Renić Marko (ZRINSKI), Špoljarić Ivica (IVANSKA)

4

Belan Nikola (BILOGORA), Grgić Tomislav (SKOK), Kojić Bruno (DRAGANEC), Kranjčević Danijel (BILOGORA), Marinić Željko (METALPRODUKT), Matić Ilija (METALPRODUKT), Polaček Želimir (SKOK)

3

Čović Nikola (CROATIA), Jeličić Jurica (TOSK), Kovačević Mile (TOSK), Petrić Ivan (B Š K), Živica Petar (DRAGANEC)

2

Batrenjak Danijel (MLADOST N.P.), Benković Marko Domagoj (MLADOST N.P.), Furmek Dalibor (DRAGANEC), Kozić Ivan (SKOK), Krmpotić Ivan (B Š K), Krovina Igor (ZRINSKI), Lukec Vedran (IVANSKA), Mađer Stefan (ZRINSKI), Mikulić Jozo (B Š K), Orlović Slaven (B Š K), Paluca Nol (ZRINSKI), Pećina Leo (DRAGANEC), Poljak Valentino (NAPREDAK), Radešić Bojan (NAPREDAK), Stari Ante (ZRINSKI), Stuparić Silvio (DRAGANEC), Živko Milan (ZRINSKI)

1

Aržek Željko (MLADOST N.P.), Bačić Tomislav (CROATIA), Balaško Ivan (IVANSKA), Basilj Josip (ZRINSKI), Begović Mario (BILOGORA), Berić Stipe (CROATIA), Birt Nevijo (DAPCI), Božić Hrvoje (NAPREDAK), Cvetko Hrvoje (METALPRODUKT), Dokić Franjo (CROATIA), Đorđević Smiljan (CROATIA), Đudarić Tomislav (DAPCI), Đurin Josip (TOSK), Futač Andrej (BILOGORA), Jajčanin Marko (SKOK), Jeličić Matko (TOSK), Ježek Dubravko (SKOK), Kadić Mario (DRAGANEC), Kolić Tomislav (SKOK), Letica Dejan (NAPREDAK), Lukenda Darko (DRAGANEC), Maciček Mišel (BILOGORA), Majetić Mato (METALPRODUKT), Mandić Marko (BILOGORA), Matak Marko (CROATIA), Mirosavljević Hrvoje (SKOK), Nikolić Nikola (B Š K), Ovčar Antonio (DAPCI), Plivalić Josip (SKOK), Poljanac Tomislav (TOSK), Pratljačić Bernard (MLADOST N.P.), Remenar Alen (B Š K), Ruđic Vedran (BILOGORA), Sabljić Goran (B Š K), Senjan Alen (SKOK), Slunjski Mihael (DAPCI), Štrbac Zoran (METALPRODUKT), Vidaković Antonio (DRAGANEC), Vindić Danijel (B Š K), Žabić Mladen (MLADOST N.P.)

LISTA STRIJELACA II ŽNL JUG

Broj
golova

Strijelac

11

Brandeis Denis (MLINAR)

10

Vargić Franjo (TRNSKI)

9

Hajtić Mario (GORDOWA)

7

Čleković Miroslav (BRESTOVAC)

6

Josipović Andrej (MLADOST-NADA), Lenće Stjepan (MLINAR)

4

Đorđević Češko (TOMISLAV Đ.), Kopriva Dalibor (RIBAR K.), Kranjec Danijel (SOKOL), Leder Marcel (MLINAR), Morosavljević Luka (TRNSKI), Rakocija Josip (GORDOWA), Tomić Josip (TOMISLAV Đ.), Žalac Danijel (BRESTOVAC)

3

Barišić Dejan (BILOGORA 91). Đurđević Marin (MLADOST-NADA), Horak Mirko (SOKOL), Kos Mario (LASTA P.), Martić Marijan (BRESTOVAC), Preradović Borivoj (BILOGORA 91), Rohlik Tony (RIBAR K.), Ružička Denis (MLINAR), Tomljanović Deni (BILOGORA 91), Vargić Josip (TRNSKI), Vojnović Slobodan (BRESTOVAC), Vuk Ivica (DINAMO D.)

2

Andreić Josip (TOMISLAV Đ.), Ilinović Jozo (SOKOL), Kralj Bistrički Mihael (BILOGORA 91), Kudrna Damir (DINAMO D.), Marković Franjo (RIBAR K.), Mihaljević Igor (LASTA P.), Mijatović Mijo (MLADOST D.B.), Mijić Dejan (BRESTOVAC), Prhal Deni (RIBAR K.), Sivonjić Pero (DINAMO D.), Šopalović Samir (BILOGORA 91), Vereš Dražen (BILOGORA 91), Zagorec Dragan (SOKOL)

1

Andreić Ivica (TOMISLAV Đ.), Antal Romano (DINAMO D.), Blažetić Milan (MLADOST D.B.), Brleković Dario (BRESTOVAC), Čop Željko (BRESTOVAC), Čuljat Ivan (MLADOST-NADA), Glazer Tomas (MLINAR), Grgić Ivo (DINAMO D.), Herout Danijel (RIBAR K.), Heršil Matija (BILOGORA 91), Heršil Mario (BILOGORA 91), Idžanović Boris (RIBAR K.), Jakšeković Danijel (TRNSKI), Javorić Dejan (BILOGORA 91), Jelenčić Zoran (LASTA P.), Jurić Davor (SOKOL), Kalina Dean (MLINAR), Kanjka Alen (BILOGORA 91), Kefelja Miroslav (MLADOST-NADA), Lalić Martin (TRNSKI), Lovrenčić Hrvoje (MLADOST-NADA), Maričić Miroslav (TRNSKI), Matjašić Damir (GORDOWA), Mihalić Antonio (LASTA P.), Mihaljević Josip (LASTA P.), Pavić Nenad (MLINAR), Poljak Goran (BRESTOVAC), Poplašen Ivan (BILOGORA 91), Pozajić Josip (BILOGORA 91), Rubinić Goran (MLADOST-NADA), Sadecki Dario (MLINAR), Sedlaček Davor (MLADOST-NADA), Šimon Tomislav (LASTA P.), Šplajt Nenad (MLADOST-NADA), Švub Pavao (GORDOWA), Vidović Mladen (SOKOL), Vondra Dražen (MLADOST D.B.), Weber Vladimir (BRESTOVAC), Žgela Marijo (GORDOWA), Žutinić Saša (MLADOST D.B.)

1

AUTOGOL

Tourek Miroslav (MLADOST D.B.)

Ažurirano ( Ponedjeljak, 28 Listopad 2013 17:44 )