3. HNL-SJEVER – 12. KOLO

NK MLADOST NA BRDU PREGAZILA NK ČAKOVEC 17:0

Odigrane su utakmice 12. kola 3. HNK-SJEVER. U Ždralovima na Brdu domaća NK Mladost pobijedila je NK Čakovec rezultatom – 17:0. Golijadu na Brdu počeo je pogotkom Josip Kozić u 8. minuti. Nakon njega, protivničku mrežu su nastavili tresti: Mile Sučić u 11., 15., 72., 81., 86. i 89. minuti; Ivan Borna i Jelić Balta u 16. minuti; Hrvoje Mlinarić u 21. minuti; Tomislav Pleić u 24., 53. i 85. minuti; Željko Ostrman u 47. i 57. minuti; Ivan Sabljić u 59. i  90. minuti te Dario Vlašić u 67. minuti.

NK Bjelovar je gostovao u Čakovcu i izgubio od domaćeg NK Međimurja rezultatom – 4:1. Gol za NK Bjelovar postigao je Mario Pavec 83. minuti. Za domaće golove su postigli: Baksa u 30. minuti, Skoliber u 47. minuti, Kokot u 65. minuti te Vuk 83. minuti.

Nakon 12. kola NK Bjelovar je na drugom mjestu na tablici, dok su NK Ždralovi zauzeli petu poziciju.

Na fotografijama pogledajte kako se igralo i navijalo na Brdu.

Ažurirano ( Subota, 02 Studeni 2013 17:46 )