II ŽNL BBZ – 10. KOLO

BRESTOVAC NADIGRAO MLADOST U DARUVARSKOM BRESTOVCU 2:4

Nakon 10 kola na vrhu tablice su: Mlinar i SKOK

Ponedjeljak, 04 Studeni 2013 15:25 Štefan Brajković
Ispis

Prošli vikend odigrane su i utakmice 10. kola druge Županijske nogometne lige. Nakon 10 kola na vrhu tablice su: Mlinar i SKOK

Rezultate svih utakmica i detaljnu tablicu pogledajte ispod.

LISTA STRIJELACA II ŽNL SJEVER

Broj
golova

Strijelac

13

Borovac Antonio (NAPREDAK), Stjepanović Dario (NAPREDAK)

11

Lončar Hrvoje (SKOK)

8

Tatarović Danijel (METALPRODUKT)

7

Jozić Nikola (TOSK)

6

Kukal Mario (TOSK), Matijević Romano (METALPRODUKT)

5

Dushaj Gjok (MLADOST N.P.), Jeličić Jurica (TOSK), Krajnović Saša (DAPCI), Renić Marko (ZRINSKI), Špoljarić Ivica (IVANSKA), Živko Milan (ZRINSKI)

4

Belan Nikola (BILOGORA), Grgić Tomislav (SKOK), Kojić Bruno (DRAGANEC), Kranjčević Danijel (BILOGORA), Marinić Željko (METALPRODUKT), Matić Ilija (METALPRODUKT), Paluca Nol (ZRINSKI), Polaček Želimir (SKOK), Poljanac Tomislav (TOSK)

3

Borovac Ivan (NAPREDAK), Čović Nikola (CROATIA), Furmek Dalibor (DRAGANEC), Kovačević Mile (TOSK), Majetić Mato (METALPRODUKT), Orlović Slaven (B Š K), Petrić Ivan (B Š K), Živica Petar (DRAGANEC)

2

Balaško Ivan (IVANSKA), Basilj Josip (ZRINSKI), Batrenjak Danijel (MLADOST N.P.), Benković Marko Domagoj (MLADOST N.P.), Kozić Ivan (SKOK), Krmpotić Ivan (B Š K), Krovina Igor (ZRINSKI), Lukec Vedran (IVANSKA), Mađer Stefan (ZRINSKI), Mikulić Jozo (B Š K), Pećina Leo (DRAGANEC), Poljak Valentino (NAPREDAK), Radešić Bojan (NAPREDAK), Senjan Alen (SKOK), Stari Ante (ZRINSKI), Stuparić Silvio (DRAGANEC), Žabić Mladen (MLADOST N.P.)

1

Aržek Željko (MLADOST N.P.), Bačić Tomislav (CROATIA), Batinić Nikola (B Š K), Begović Mario (BILOGORA), Berić Stipe (CROATIA), Birt Nevijo (DAPCI), Božić Hrvoje (NAPREDAK), Cvetko Hrvoje (METALPRODUKT), Dokić Srečko (CROATIA), Dokić Franjo (CROATIA), Đorđević Smiljan (CROATIA), Đudarić Tomislav (DAPCI), Đurin Josip (TOSK), Franjić Ante (TOSK), Futač Andrej (BILOGORA), Hus Florijan (BILOGORA), Jajčanin Marko (SKOK), Jeličić Matko (TOSK), Ježek Dubravko (SKOK), Kadić Mario (DRAGANEC), Kliček Siniša (MLADOST N.P.), Kolić Tomislav (SKOK), Košutić Ivan (DAPCI), Letica Dejan (NAPREDAK), Lukenda Darko (DRAGANEC), Maciček Mišel (BILOGORA), Mandić Marko (BILOGORA), Matak Marko (CROATIA), Mirosavljević Hrvoje (SKOK), Nikolić Nikola (B Š K), Ovčar Antonio (DAPCI), Paušić Dejan (SKOK), Perić Milan (CROATIA), Plivalić Josip (SKOK), Pranjić Ante (MLADOST N.P.), Pratljačić Bernard (MLADOST N.P.), Remenar Alen (B Š K), Ruđic Vedran (BILOGORA), Sabljić Goran (B Š K), Slunjski Mihael (DAPCI), Štefanac Antun (BILOGORA), Štefojić Tomislav (DRAGANEC), Štrbac Zoran (METALPRODUKT), Vidaković Antonio (DRAGANEC), Vindić Danijel (B Š K)

LISTA STRIJELACA II ŽNL JUG

Broj
golova

Strijelac

11

Brandeis Denis (MLINAR), Hajtić Mario (GORDOWA)

10

Vargić Franjo (TRNSKI)

9

Čleković Miroslav (BRESTOVAC)

8

Lenće Stjepan (MLINAR)

7

Josipović Andrej (MLADOST-NADA)

6

Kos Mario (LASTA P.), Leder Marcel (MLINAR)

5

Đorđević Češko (TOMISLAV Đ.), Kopriva Dalibor (RIBAR K.), Kranjec Danijel (SOKOL), Sivonjić Pero (DINAMO D.), Žalac Danijel (BRESTOVAC)

4

Morosavljević Luka (TRNSKI), Rakocija Josip (GORDOWA), Tomić Josip (TOMISLAV Đ.), Vojnović Slobodan (BRESTOVAC)

3

Andreić Josip (TOMISLAV Đ.), Barišić Dejan (BILOGORA 91), Đurđević Marin (MLADOST-NADA), Horak Mirko (SOKOL), Martić Marijan (BRESTOVAC), Mihaljević Igor (LASTA P.), Preradović Borivoj (BILOGORA 91), Rohlik Tony (RIBAR K.), Ružička Denis (MLINAR), Tomljanović Deni (BILOGORA 91), Vargić Josip (TRNSKI), Vuk Ivica (DINAMO D.)

2

Andreić Ivica (TOMISLAV Đ.), Antal Romano (DINAMO D.), Blažetić Milan (MLADOST D.B.), Brleković Dario (BRESTOVAC), Ilinović Jozo (SOKOL), Kralj Bistrički Mihael (BILOGORA 91), Kudrna Damir (DINAMO D.), Lalić Martin (TRNSKI), Lovrenčić Hrvoje (MLADOST-NADA), Maričić Miroslav (TRNSKI), Marković Franjo (RIBAR K.), Mijatović Mijo (MLADOST D.B.), Mijić Dejan (BRESTOVAC), Prhal Deni (RIBAR K.), Šopalović Samir (BILOGORA 91), Šudar Marko (BRESTOVAC), Vereš Dražen (BILOGORA 91), Vidović Mladen (SOKOL), Zagorec Dragan (SOKOL), Žutinić Saša (MLADOST D.B.)

1

Čop Željko (BRESTOVAC), Čuljat Ivan (MLADOST-NADA), Glazer Tomas (MLINAR), Grgić Ivo (DINAMO D.), Herout Danijel (RIBAR K.), Heršil Matija (BILOGORA 91), Heršil Mario (BILOGORA 91), Idžanović Boris (RIBAR K.), Jakšeković Danijel (TRNSKI), Javorić Dejan (BILOGORA 91), Jelenčić Zoran (LASTA P.), Jurić Davor (SOKOL), Kalina Dean (MLINAR), Kanjka Alen (BILOGORA 91), Kefelja Miroslav (MLADOST-NADA), Marijan Marin (GORDOWA), Matjašić Damir (GORDOWA), Mihalić Antonio (LASTA P.), Mihaljević Josip (LASTA P.), Mijatović Ivo (MLADOST D.B.), Pavić Nenad (MLINAR), Poljak Goran (BRESTOVAC), Poplašen Ivan (BILOGORA 91), Pozajić Josip (BILOGORA 91), Rubinić Goran (MLADOST-NADA), Sadecki Dario (MLINAR), Sedlaček Davor (MLADOST-NADA), Šimon Tomislav (LASTA P.), Šplajt Nenad (MLADOST-NADA), Šušnjara Mijo (GORDOWA), Švub Pavao (GORDOWA), Tunić Srećko (TOMISLAV Đ.), Vondra Dražen (MLADOST D.B.), Weber Vladimir (BRESTOVAC), Žgela Marijo (GORDOWA)

1

AUTOGOL

Tourek Miroslav (MLADOST D.B.)

Ažurirano ( Ponedjeljak, 04 Studeni 2013 16:36 )