3. HNL-SJEVER – 15. KOLO

NK BJELOVAR PONOVO ODOGRAO NERIJEŠENO, NK MLADOST POBIJEDILA U GOSTIMA

NK Bjelovar - NK Polet 1:1, NK Rudar - NK Mladost 1:3

BJELOVAR Na gradskom stadionu je danas, 23. studenog, odigrana utakmica 15. kola III HNL Sjever. NK Bjelovar je ugostio NK Polet iz Svetog Martina. Po kišovitom vremenu, pred četrdesetak gledatelja, vrlo dinamična utakmica završila je podjelom bodova. Prvi dio utakmice završio je 1-0. Konačni rezultat utakmice bio je 1-1. Strijelac na današnjoj utakmici za NK Bjelovar bio je prvi strijelac lige Mario Pavec u 6.minuti, dok je za goste u 88. minuti zabio Karlo Goričanec. Podjeljena su i tri žuta kratona, jedan su dobili domaći, a zaslužio ga je Nikola Stanković u 76. minuti, dok su gosti dobili dva, a zaslužili su ih Marko Sobočan u 60. minuti te Turk Mario u 90. minuti.

Na fotografijama (foto: Željko Vojnić) pogledajte kako se igralo i navijalo u Bjelovaru.

NK Mladost iz Ždralova otišli su na gostovanje u Mursko Središće te domaći NK Rudar pobijedili 1:3. Golove za NK Mladost postigli su: Domagoj Habek u 14. i 54. minuti te Ivan Borna Jelić Balta u 51. minuti.

Ažurirano ( Nedjelja, 24 Studeni 2013 10:36 )