III. MŽOL REGIJA CENTAR – SKUPINA ISTOK

BJELOVARČANKE POBIJEDILE DOSAD NEPORAŽENE ODBOJKAŠICE BRCKA

Već nakon nekoliko minuta vidjelo se da Bjelovarčanke suvereno vladaju terenom stvarajući razliku kojom lako rješavaju prvi set u svoju korist

ŽOK BRDSKO – ŽOK BJELOVAR II   2 : 3 (14:25, 19:25, 25:20, 25:23, 9:15)

OK BRCKO: Andrea Milić, Antonela Opačak, Ivana Blatančić, Mia Puhačić, Dijana Plavić, Dorotea Baturilo, Ivona Simonović, Tea Pavečić, Josipa Bondra, Ana Durojković.

Trener: Vinko Barukčić.

ŽOK BJELOVAR II: Ana Marija Užarević, Klara Jurišić,  Ana Vrhovski, Gabriela Stipanović, Ivona Andričević, Maja Dragašević, Sara Krmpotić, Ana Krmpotić.

Trener: Stanko Štimac.

Odbojkašice Brcka, dosad neporažene, olako su ušle u susret nadajući se lakoj utakmici i brzoj pobjedi, te s nova tri boda učvrstiti se na prvom mjestu III. MŽOL regije Centar – Skupine Istok. Već nakon nekoliko minuta vidjelo se da Bjelovarčanke suvereno vladaju terenom stvarajući razliku kojom lako rješavaju prvi set u svoju korist. U drugom setu odmah na početku gošće stvaraju nekoliko poena razlike koju ne ispuštaju do kraja  i za četrnaest minuta osvajaju i drugi set. U trećem setu pada koncentracija gošći što koriste domaće  i smanjuju rezultat na 1:2. U četvrtom setu vodi se ogorčena borba za svaki poen, ali uz više sreće domaće sa dva poena razlike dobivaju set i odvode utakmicu u peti nokaut set. Naše dobivaju prvi dio sa 8:7 i nakon mijenjanja strana imaju servis. Mlada Stipanović odličnim servisima donosi prednost od četiri poena, što je bilo dostatno da mirno privedu set kraju i tako osvoje dva nova boda.