• Default font size
  • Decrease font size

I. ŽNL BJELOVARSKO-BILOGORSKA – 14. KOLO

BJELOVARSKA SLOGA PREGAŽENA OD ROVIŠĆA U BJELOVARU

Od sedam odigranih utakmica četiri su završile pobjedom gostiju, a u dvije su domaći uspjeli ostvariti pobjedu dok je jedna završena neriješenim rezultatom

E-mail Ispis PDF

Ovaj vikend odigrane su utakmice 14. kola I. ŽNL BBŽ., prvog u proljetnom dijelu natjecanja Od sedam odigranih utakmica četiri su završile pobjedom gostiju, a u dvije su domaći uspjeli ostvariti pobjedu dok je jedna završena neriješenim rezultatom.

U Gudovcu je gostovao NK Omladinac iz Čurlovca koji je pobijedio domaću NK Lastu rezultatom 2:3. Hrvoje Šuderla u 18. minuti je zatresao mrežu domaćih za vodstvo od 0:1. U 25. minuti za domaće pogađa Danijel Sitarić te poravnava rezultat na 1:1, a u 36 minuti pogotkom dovodi domaće u vodstvo od 2:1. Josip Veljačić u 47. minuti pogađa za gostujuće te poravnava rezultata na 2:2. Pogotkom s 11 metara u 55. minuti Mihael Mihoković dovodi goste u vodstvo i postavlja konačni rezultat od 2:3. Na fotografijama pogledajte kako se igralo i navijalo u Gudovcu.

U Čazmi je gostovao NK Daruvar iz Daruvara te iz gubio od domaće NK Čazme rezultatom 2:1. Ivan Cvitković pogotkom već u četvrtoj minuti dovodi domaće u vodstvo 1:0. No, već u sedmoj minuti Kruno Halupecki pogotkom za gostujuće poravnava rezultat na 1.1.  Luka Lamač 12 minuta kasnije, odnosno u 19. minuti postiže pogodak za domaće i za konačni rezultat 2:1.

U Predavcu su igrači NK Dinama ugostili igrače NK Hajduka iz Hercegovca te neriješeno 2:2. U provom poluvremenu jedini i prvi pogodak postiže igrač domaćih Josip Pašaljija i to u 45 minuti. Ivan Šrčbačić, u drugom poluvremenu, pogotkom u 51 minuti podiže prednost domaćih na 2:0. Za gostujuće u 64. minuti pogodak postiže Igor Cindrić i smanjuje vodstvo na 2:1. Domaći su vodili do 83. minute kada Mario Mlinarić pogađa za goste i poravnava rezultat na 2:2.

U Veliki Pisanicu u goste stigli su igrači NK Bilogorca iz Velikog Trojstva te upisali još jednu pobjedu rezultatom 0:1. Jedni i pobjednički gol za goste postigao je Marko Kutanjac u 20. minuti.

U Bjelovar u goste je došao NK Rovišće koji je pregazio domaću NK Slogu s visokim rezultatom 0:6. Mrežu domaćih su tresli: Josip Markešić u devetoj minuti, Tomislav Pavličević u 25.  i 80. minuti, Marin Ivančević u 39. minuti, Antonio Prskalo u 56. minuti i Adriano Matak u 84. minuti.

U Velikim Zdencima gostovao je NK Garić iz Garešnice te pobijedio domaću NK Zdenku s rezultatom 0:2. Vladimir Vaclavek u 25. minuti trese mrežu domaćih, a Vedran Zdjelar to ponavlja još jednom pred sam kraj utakmice u 90. minuti. Na videu pogledajte opširnije izvješće s ove utakmice.

U Berek na gostovanje došao je NK Kamen iz Sirača kojeg je domaći NK Tomislav pobijedio s rezultatom 3:0. Prvi i posljednji pogodak za domaće postigao je Zoran Kočiš u 34. i 72. minuti. Mrežu gostujućih zatresao je i Vedran Cvitković u 61 minuti.

Prvo mjesto na tablici drži  NK Čazma, s drugo NK Rovišće, a treći NK Omladinac. Josip Markešić iz NK Rovišća postigao je najviše golova njih 21, iza njega su Boris Drlja iz NK Omladinac s 15 pogodaka te Ivan Plantek iz NK Hajduk koji je 13 puta tresao protivničku mrežu. Jedini autogol je postigao Tomislav Varat iz NK Daruvar. Cijelu listu strijelaca pogledajte na kraju članka.