FINALE KUPA ŽNS BBŽ

NK MLADOST IZ ŽDRALOVA OSVOJIO ŽUPANIJSKI KUP

Susret finala kupa odigran je u srijedu, 4. lipnja, na igralištu HNK Daruvar

NK Malodost Ždralovi slavio je protiv HNK Daruvar u finalu ovogodišnjeg kupa županijske nogometne lige Bjelovarsko - bilogorske. Iako je susret odigran u Daruvar, to nije pomoglo HNK Darauvar, te su poraženi rezultatom 4:2. Mladost je tako na najbolji mogući način zaključila sezonu, budući da su uz osvojeni kup, u 3. HNL  Sjever ponovno ostvarili odličan rezultat, te su sezonu zaključili na 4. mjestu prvenstvene ljestvice.

Susret je odlično započeo za domaćine, budući da već u 19. minuti Robert Jurić pogađa za 1:0 Daruvara. Samo četiri minute nakon toga Mladost izjednačuje preko Tomislava Golubića, te se na odmor otišlo sa neriješenim rezultatom. U nastavak Mladost ulazi žestoko, te već u 51. minuti napadač gostiju Mile Sučić zabija za 2:1. Gosti nastavljaju istim ritmom, te u 63. minuti Ante Starčević zabija za povećanje vodstva Mladosti. U 69. minuti Robert Jurić svojim drugim pogotkom budi nadu domaćinima da mogu do preokreta. Ipak, na kraju je ipak do izražaja došla kvaliteta igrača Mladosti, te Tomislav Golubić svojim 2. golom postavlja konačnih 4:2 i donosi trofej ekipi sa brda.

Ažurirano ( Četvrtak, 05 Lipanj 2014 20:12 )