KUP I MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE U ATLETICI ZA SENIORE I SENIORKE

IVANA ZELJKO OSVOJILA NAJVIŠE BODOVA ZA AK BJELOVAR

U skoku u vis s preskočenih 160 cm osvojila je 3. mjesto, na 400 m pr. bila je sedma s rezultatom osobnog rekorda 1:08:75, i na 100 m pr. 9. mj. 16,49.

U Zagrebu, na sportskim terenima Mladost na Savi održan je KUP i momčadsko prvenstvo Hrvatske u atletici za seniore i seniorke. Ovogodišnji sveukupni pobjednik je AK Dimamo-Zrinjevac Zagreb.  Na atletska borilišta, u dvodnevnom natjecanju, po izuzetnom toplom vremenu od 31 stupanj izašlo je 297 atletičara i atletičarki iz 25 klubova.

AK Bjelovar ostvario je zapažen rezultat osvajanjem 10. mjesta u kup natjecanju od 25 klubova, koliko je sudjelovalo u natjecanju. Ivana Zeljko bila je najuspješnija. Osvojila je najviše bodova za AK Bjelovar. U skoku u vis s preskočenih 160 cm osvojila je 3. mjesto, na 400 m pr. bila je sedma s rezultatom osobnog rekorda 1:08,75, i na 100 m pr. 9. mj. 16,49.  Ulazak u finale veliki je uspjeh za Josipa Slivara koji je bio sedmi u bacanju kugle 12,55 m, a u disku osmi s rezultatom 37,56 m.   Štafeta 4 x 100 m osvojila je šesto mjesto, a Gordan Klasić, Fabio Pažin, Armin Mašinović i Rafael Sušilović istrčali su na kupu najbolje ovogodišnje vrijeme kluba.

Ažurirano ( Srijeda, 11 Lipanj 2014 11:17 )