III. HNL ISTOK – 14. KOLO

BJELOVARČANI SLAVILI SA SUPER TROJKOM PROTIV VARAŽDINACA, MLADOST UZELA BOD U LUDBREGU

Od šest odigranih utakmica, u četiri slavili su domaći, jedna je odigrana neriješeno te u jednoj su slavili gosti

U subotu, 15. studenog, odigrane su utakmice 14. kola III. Hrvatske nogometne lige istok. Od šest odigranih utakmica, u četiri slavili su domaći, jedna je odigrana neriješeno te u jednoj su slavili gosti.

Bjelovar je na Gradskom stadionu ugostio Varaždince koje je poslao doma sa super trojkom. Nakon 90 minuta igre Bjelovarčani su pobijedili Varaždin s 3:0. Prvi gol za Bjelovar postigao je Stanković u 43. minuti, nakon njega Maras u 57. minuti te za konačnu super trojku pogađa Bošnjak u 67. minuti. Na fotografijama pogledajte kako se igralo u Bjelovaru.

Mladost iz Ždralova gostovala je u Ludbregu te s domaćom Podravinom odigrala neriješeno 1:1. Prvi pogodak ta domaće postiže Sačer u 66. minuti. Pred sam kraj utakmice u 84. minuti Ivančić pogađa za Mladost i izjednačava na konačnih 1:1.

Ažurirano ( Subota, 15 Studeni 2014 16:58 )