• Default font size
  • Decrease font size

I. ŽNL JUNIORA U-18-SJEVER – 11. KOLO

SLOGA ISPRATILA LASTU S PETICOM

Domaćin Sloga cijelo vrijeme iskazao je dominantniju igru te je s lakoćom nadvladao rivale iz Gudovca koji su od početka igrali s igračem manje

E-mail Ispis PDF

BJELOVAR Igralište NK Sloge danas je na vlažnome terenu ugostilo protivnike NK Lastu iz Gudovca u posljednjem 11. kolu jesenskog dijela natjecanja u I. ŽNL juniora U-18-SJEVER.

Nakon poluvremena rezultat se već odmakao 3:1 u korist domaćina, sve do krajnjih 5:1 po završetku. Domaćin NK Sloga cijelo vrijeme iskazao je dominantniju igru te je s lakoćom nadvladao rivale iz Gudovca koji su od početka igrali s igračem manje. Golove za NK Slogu zabili su Silvio Jurić u 8. minuti te opet u 21. minuti, Antun Cindrić 28. minuti, Mateo Ivančić 48. minuti, Marin Horvat 75. minuti. Za NK Lastu gol je zabio Slavko Barić 24. minuti.

NK Sloga – 1. Stribor Nekvapil, 2. Nino Đurđević, 3. Mateo Jeličić, 4. Marin Horvat, 5. Matko Koren, 6. Mihael Njegač, 7. Mateo Ivančić, 8. Domagoj Mudri, 9. Ozren Laban, 10. Antun Cindrić, 11. Silvio Jurić. Zamjene: 12. Marin Kozić, 13. Matko Petreković, 14. Luka Kotarac. Trener: Mario Vincek.

NK Lasta – 1. Matija Majerić, 2. Leon Kljaić, 3. Santino Grine, 4. Marku Gusić, 5. Mateo Lacković, 6. Mihael Tumbri, 7. Slavko Barić, 8. Karlo Rajič, 9. Ivan Štrok, 10. Denis Kuštrović. Trener: Marko Hrebak.

Ažurirano ( Subota, 22 Studeni 2014 21:59 )