ZAOSTALA UTAKMICA 2. KOLA I. ŽNL BBŽ JUNIORA U 18 SJEVER

SLOGA IZNENADILA ČAZMU PRUŽAJUĆI NEOČEKIVANO JAKI OTPOR

Domaći su čak bili korak od pobijede, no ipak su primili presudan gol iz kornera u predzadnjoj minuti

BJELOVAR Na skliskom igralištu NK Sloge danas je, i to pod otežanim uvjetima, odigrana zaostala utakmica 2. kola I. ŽNL BBŽ juniora U 18 sjever između NK Čazme i NK Sloge. Krajnji rezultat završio je neriješeno 1:1 nakon golova Silvija Jurića za Slogu u 49. minuti i Marka Milekovića za Čazmu u 90. minuti. Domaćin NK Sloga pružao je neočekivano jak otpor gostujućoj Čazmi te su čak bili korak od pobijede, no ipak su primili presudan gol iz kornera u predzadnjoj minuti.

Komentare trenera poslije utakmice pogledajte dolje u video prilogu.

NK Sloga: 1. Stribor Nekvapil, 2. Nino Đurđević, 3. Mateo Jeličić, 4. Matko Koren, 5. Mihael Njegač, 6. Domagoj Mudri, 7. Ozren Laban, 8. Antun Cindrić, 9. Silvio Jurić, 10. Marin Horvat, 11. Marko Molnar, 12. Marin Kozić, 13. Matko Petreković, 14. Luka Kotarac. Trener: Matija Grantverger

NK Čazma: 1. Mihael Jukić, 2. Patrik Tkalčević, 3. Fran Birt, 4. Željko Kobzinek, 5. Kristijan Kojić, 6. Kuzma Deveđija, 7. Marko Mileković, 8. Darin Gibonjek, 9. Ivan Kovačić, 10. Tomislav Matešin, 11. Mihael Bajser, 12. Armando Vuković. Trener: Nevio Birt.

Ažurirano ( Nedjelja, 23 Studeni 2014 19:23 )