AK BJELOVAR NA PRVENSTVU HRVATSKE ATLETSKE LIGE U KROSU

Ivana Zeljko osvojila zlatnu medalju

Dora Dent više nego ugodno iznenadila u vrlo jakoj konkurenciji kadetkinja na 1000 m osvojila je 4. mjesto

VRBOVEC Prvenstvo Hrvatske atletske lige u krosu održano je proteklog vikenda u Vrbovcu, a što je ujedno i otvorenje atletske sezone. Sudjelovalo je 233 atletičara i atletičarki iz 17 atletskih klubova. Natjecanje je održano u 12 kategorija od limača i limačica do seniora i seniorki. Domaćin natjecanja bio je AK Sveti Vid iz Vrbovca i to vrlo uspješan. AK Bjelovar na ovom natjecanju startao je sa 17 atletičara i atletičarki.

Najuspješnija bila je Ivana Zeljko koja je u konkurenciji juniorki na 2000 m osvojila premoćno prvo mjesto, odnosno zlatnu medalju. Dora Dent više nego ugodno iznenadila u vrlo jakoj konkurenciji kadetkinja na 1000 m osvojila je 4. mjesto. U konkurenciji seniora na 5000 m 4. mjesto za Armina Mašinovića. Amalka Palijan u konkurenciji seniorki na 3000 m zauzela je 6. mjesto. Ostali rezultati: 600 m limačice: 14. Petra Šarić, 16. Iva Šimić, 29. Mia Rakoci. 800 m mlađe kadetkinje: 19.  Vilma Raić, 27. Anja Kranjčević, 34. Lucija Marušić.

800 m mlađi kadeti: 15. Karlo Katič, 17. Ante Prskalo, 18. Dominik Poljak. 1500 m mlađe juniorke: 6. Ozana Ivanćan, 10. Josipa Zeljko.

Bila je to dobra provjera pred početak prvog kola HALS-a koji će se održati 25. 04. 2015. u Varaždinu.

Ažurirano ( Utorak, 14 Travanj 2015 10:50 )