STK ROI NA 32. KUPU GRADA RIJEKE

Antonia druga u mlađim kadetkinjama, a Rea treća u najmlađim kadetkinjama

Iza cura je odlična sportska subota, osim pehara za drugo i treće mjesto osigurale su si i lijepe bodove, svaka za svoju rang listu. Pehari su već na polici a cure u treningu za nadolazeće prvenstvo Hrvatske mlađih kadetkinja koje se igra već idući vikend.

RIJEKA 32. Kup grada Rijeke održan je u subotu 25. travnja, a za STK ROI su nastupale obje natjecateljice kluba te su se u Bjelovar vratile s osvojenim peharima u dvije kategorije.

Rea Ban nastupila je u kategoriji najmlađe kadetkinje, startala je kao 3. nositeljica te se s dvije pobjede kao prva iz grupe plasirala u daljnje natjecanje. U nastavku, u osmini finala Rea rezultatom 3:0 izbacuje Varaždinku Doroteu Hrman iz natjecanja, a nakon toga i Veroniku Salmu iz  SV. Jakov Jadranovo rezultatom 3:2  te se plasirala u samo polufinale kupa. U polufinalnom meču dočekala ju je odlična mladostašica Hanna Lončarević, od koje nažalost gubi rezultatom 3:1, a od Kupa grada Rijeke oprostila se osvojivši treće mjesto i zasluženi pehar.

Antonia Hodalić  u Rijeci je nastupila  u kategoriji mlađe kadetkinje i to kao 5. nositeljica turnira. Kao druga iz grupe, s dvije glatke pobijede rezultatom 3:0 te jednim porazom od Maje Perhat iz Jadranova 1:3 plasirala se u nastavak natjecanja.

Nakon slobodnog kola rezultatom 3:1 pobijedila je Varaždinku Jelenu Mišak te si osigurala barem treće mjesto poput svoje klupske kolegice. U polufinalnom meću rezultatom 3:2 pobijedila je Bjelovarčanku Ingu Vargu te si osigurala drugo mjesto na kupu ali i važnije, ulazak u samo finale turnira.  U finalu je dočekuje odlična Varaždinka Tena Kovaček  i ona zaustavlja Antoniu u borbi za zlato. Tako se Antonia od Rijeke oprostila osvojivši drugo mjesto i zasluženi pehar.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 27 Travanj 2015 17:19 )