POJEDINAČNO PRVENSTVO HRVATSKE U ATLETICI ZA MLAĐE JUNIORE I JUNIORKE

Marija Beljan najuspješnija klupska atletičarka

U disciplini 400 m pr. osvojila je 4. mjesto s osobnim rekordom 1:09,75 , na 100 m prepone Marija je zauzela 5. mjesto

U Čakovcu proteklog vikenda na stadionu Mladosti održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici za mlađe juniore i juniorke. U odličnoj organizaciji AK Međimurje, u dvodnevnom nadmetanju startalo je 267 natjecatelja iz 30 atletskih klubova.

Atletičarke AK Bjelovar iako su kadetkinje polučile su dobre rezultate. Marija Beljan bila je najuspješnija klupska atletičarka, u disciplini 400 m pr. osvojila je 4. mjesto s osobnim rekordom 1:09,75 , na 100 m prepone Marija je zauzela 5. mjesto. Osobne rekorde istrčale su na 100 m Dora Dent 13,57 i Nina Draclin 13,80  Uspješne su bile i na 200 m također sa osobni rekordom Nina Draclin 27,81 i Dora Dent 28,02. Trčala se  švedeska štafeta 8 . mjesto za AK Bjelovar:  Marija Perić, Marija Beljan, Nina Draclin i Dora Dent 2:31,82.

Petra Ileković osvojila je 9. mjesto u disciplini 100 m prepone.

Ažurirano ( Četvrtak, 11 Lipanj 2015 07:04 )