ODLIČNI REZULTATI MALIH PLESAČA BJELOVARSKOG PLESNOG KLUBA H8

BJELOVARSKI OSNOVCI PETAR I ERNA DO ZLATA

Osvojili su dvije medalje u kategoriji »osnovci D2«, u latinsko-američkim plesovima osvojili su 1.mjesto i zlatnu medalju dok su u standardnim plesovima osvojili 3.mjesto i brončanu medalju

VARAŽDIN U Varaždinu je u organizaciji domaćina ŠPK »Takt« održano bodovno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima sa međunarodnim sadržajem. Nastupilo je 130 plesnih športskih parova iz Hrvatske i Mađarske. Sudilo je 8 sudaca iz Hrvatske.

Na natjecanju je sudjelovao i jedan par iz ŠPK »H-8« Bjelovar koji je postigao odličan rezultat.

Petar Klinac i Erna Sočec osvojili su dvije medalje u kategoriji »osnovci D2«, u latinsko-američkim plesovima osvojili su 1.mjesto i zlatnu medalju dok su u standardnim plesovima osvojili 3.mjesto i brončanu medalju.

Slijedeće natjecanje je u Koprivnici 23. studenog 2013. godine, dok se državno prvenstvo u kombinaciji 10 športskih plesova održava 19. studenog u Samoboru.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 07 Listopad 2013 17:52 )