Savez školskih športskih društava Bjelovarsko-bilogorske županije 17. listopada organizirao je, u Športsko-rekreacijskom centru »Kukavica«, Županijsko natjecanje u krosu za osnovne i srednje škole. Nastupilo je ukupno 136 natjecatelja. Staza za djevojčice osnovnih škola bila je duga 1000 m, za dječake osnovni škola 1200 m, djevojke srednjih škola 1600 m, a za mladiće srednjih škola 2000 m. Ekipni pobjednici izborili su nastup na poluzavršnom natjecanju Državnog prvenstva skupine »Centar« koje će biti održano 4. travnja 2014. godine u Topuskom.
KONAČNI POREDAK – DJEVOJČICE
RB |
ŠŠD |
ŠKOLA |
BODOVI |
POREDAK |
1. |
DINAMO
|
OSNOVNE ŠKOLE SLAVKA KOLARA HERCEGOVAC |
19 |
1. |
2. |
BILOGORAC
|
OSNOVNE ŠKOLE VELIKA PISANICA |
22 |
2. |
3. |
VIHOR
|
II. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
27 |
3. |
4. |
MRAV
|
OSNOVNE ŠKOLE ROVIŠĆE |
43 |
4. |
5. |
MLADOST
|
IV. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
45 |
5. |
6. |
PRVA
|
I. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
49 |
6. |
7. |
BILOGORSKI VIJENAC |
OSNOVNE ŠKOLE VELIKO TROJSTVO |
50 |
7. |
8. |
ZRINSKI
|
OSNOVNE ŠKOLE TRNOVITIČKI POPOVAC |
66 |
8. |
9. |
TOMISLAV
|
OSNOVNE ŠKOLE BEREK |
92 |
9. |
10. |
RIBAR
|
ČEŠKE OSNOVNE ŠKOLE JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA |
95 |
10. |
11. |
MLADOST
|
III. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
98 |
11. |
KONAČNI POREDAK – DJEČACI
RB |
ŠŠD |
ŠKOLA |
BODOVI |
POREDAK |
1. |
MLADOST
|
III. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR |
11 |
1. |
2. |
PRVA
|
I. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
22 |
2. |
3. |
BILOGORSKI VIJENAC |
OSNOVNE ŠKOLE VELIKO TROJSTVO |
32. |
3. |
4. |
MLADOST
|
OSNOVNE ŠKOLE IVANA NEPOMUKA JEMERŠIĆA GRUBIŠNO POLJE |
36 |
4. |
5. |
MLADOST
|
IV. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
47 |
5. |
6. |
MRAV
|
OSNOVNE ŠKOLE ROVIŠĆE |
60 |
6. |
7. |
MLADOST
|
OSNOVNE ŠKOLE TRNOVITICA |
67 |
7. |
8. |
VIHOR
|
II. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR |
68 |
8. |
9. |
RIBAR
|
ČEŠKE OSNOVNE ŠKOLE JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA |
80 |
9 |
10. |
DINAMO
|
OSNOVNE ŠKOLE SLAVKA KOLARA HERCEGOVAC |
88 |
10. |
11. |
TOMISLAV
|
OSNOVNE ŠKOLE ĐULOVAC |
106 |
11. |
12. |
TOMISLAV
|
OSNOVNE ŠKOLE BEREK |
116 |
12. |
13. |
BILOGORAC
|
OSNOVNE ŠKOLE VELIKA PISANICA |
124 |
13. |
KONAČNI POREDAK – DJEVOJKE
RB |
ŠŠD |
ŠKOLA |
BODOVI |
POREDAK |
1. |
MLADOST
|
GIMNAZIJE BJELOVAR |
13 |
1. |
2. |
ŠKEBB
|
EKONOMSKE I BIROTEHNIČKE ŠKOLE BJELOVAR |
19 |
2. |
3. |
SOKOL
|
SREDNJE ŠKOLE AUGUSTA ŠENOE GAREŠNICA |
24 |
3. |
4.
|
TRGOKOMERC |
KOMERCIJALNE I TRGOVAČKE ŠKOLE BJELOVAR |
31 |
4. |
5.
|
SOKOLI |
SREDNJE ŠKOLE ČAZMA |
46 |
5. |
KONAČNI POREDAK – MLADIĆI
RB |
ŠŠD |
ŠKOLA |
BODOVI |
POREDAK |
1. |
ŠKEBB
|
EKONOMSKE I BIROTEHNIČKE ŠKOLE BJELOVAR |
10 |
1. |
2. |
TEHNIČAR
|
TEHNIČKE ŠKOLE BJELOVAR |
28 |
2. |
3. |
TENISICA
|
EKONOMSKE I TURISTIČKE ŠKOLE DARUVAR |
35 |
3. |
4. |
MLADOST
|
GIMNAZIJE BJELOVAR |
36 |
4. |
5. |
SOKOL
|
SREDNJE ŠKOLE AUGUSTA ŠENOE GAREŠNICA |
37 |
5. |
6. |
SOKOL
|
SREDNJE ŠKOLE BARTOLA KAŠIĆA GRUBIŠNO POLJE |
43 |
6. |
7. |
OBRTNIK
|
OBRTNIČKE ŠKOLE BJELOVAR |
64 |
7. |
8. |
SOKOLI
|
OSNOVNE ŠKOLE ČAZMA |
68 |
8. |