17. KOLO III HNL SJEVER

BJELOVAR DOMA POBIJEDIO VIROVITICU, MLADOST U LUDBREGU ODIGRALA NERIJEŠENO

NK Bjelovar - NK Virovitica 3:1, NK Podravina - NK Mladost Ždralovi 1:1

BJELOVAR Igrači NK Bjelovara ugostili su igrače NK Virovitice te upisali pobjedu poslavši goste doma s tri gola u mreži, a primivši samo jedan, NK BJELOVAR - NK VIROVITICA 3:1. Prvi gol za Bjelovarčane u 22. minuti postiže Mario Pavec. U 38. minuti drugi put mrežu gostiju trese Joakim Kristić, te još jednom u drugom dijelu drugog poluvremena u 71. minuti. Kako se je igra i navijalo u Bjelovaru pogledajte na fotografijama koje je snimio Željko Vojnić.

NK Mladost iz Ždralova gostovala je u Ludbregu kod NK Podravine te se vratila doma s jednim bodom i izjednačenim rezultatom. Mladost je postigla jedan gol, ali i primila jedan, NK PODRAVINA - NK MLADOST ŽDRALOVI 1:1. Jedini pogodat za Mladost postigao je Ante Starčević.

Ažurirano ( Utorak, 11 Ožujak 2014 10:41 )