23. KOLO III. HNL SJEVER

RUDAR POKOPAN U BJELOVARU S 8:1, MLADOST IZGUBILA U VIRJU S 1:0

Od osam golova, pet ih je zabio Mario Pavec. Za ostala tri zaslužni su Pejo Kuprešak, Ivan Vinković i Matej Katić.

BJELOVAR Nakon ne baš obećavajućeg početka utakmice i prvog gola u četvrtoj minuti igre Stojko Uroš dovodi NK RUDAR u početno vodstvo. Ubrzo nakon toga u devetoj minuti nakon prekršaja nad Mariom Pavecom, Mario iz kaznenog udarca postiže pogodak za 1:1, Pejo Kuprešak u 27. minuti dovodi Bjelovar u vodstvo (2:1). Mario Pavec u dodatnoj minuti sudačke nadoknade, za kraj poluvremena postiže treći zgoditak za Bjelovar. Novo poluvrijeme, i sasvim nova igra Bjelovara. Mario Pavec kreće s novim nizom: 50. min. (4:1), 57. min. (5:1), 65. min. (6:1), a da ne bi samo on davao golove, šansu dobivaju i realiziraju: Ivan Vinković 66. min. (7:1) i Matej Katić 77. minuta, za konačnih 8:1. Kako se igralo i navijalo u Bjelovaru pogledajte na fotografijama.

NK Mladost iz Ždralova ovo gostovala je u Virju te izgubila od domaćeg NK Podravca 1:0. Jedni gola za na utakmici postigao je Njegač Tomislav u 31. Minuti za domaće.